moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Aplikacja Polska Zbrojna na urządzenia mobilne

Portal polska-zbrojna.pl także na tabletach i smartfonach

Najświeższe informacje z polskiej armii, wywiady z dowódcami, sylwetki żołnierzy, opisy manewrów. Zdjęcia prosto z poligonów i galerie filmowe pełne wojska. To wszystko można zobaczyć dzięki aplikacji Polska Zbrojna.

Nowoczesna forma, interaktywne narzędzia i przejrzyste menu – fani polskich żołnierzy mogą być jeszcze bliżej nich. W zakładce „Wiadomości” znajdują się najświeższe informacje z poligonów, misji zagranicznych, polityki i sportu. Galerie są wypełnione najlepszymi zdjęciami i filmami. Ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Wystarczy kliknąć, wybrać, przewijać i obracać. Jeszcze nigdy Wojsko Polskie nie było tak blisko – teraz możesz mieć aplikację na swoim tablecie.Wybierz PZ i dziel się ze znajomymi najlepszą aplikacją z informacjami o polskiej armii. W zależności od tego, jaki sprzęt posiadasz, możesz ją pobrać w jednym z trzech sklepów.

   Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO