moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Pułk Ochrony – z nimi bezpieczniej

Szlifowanie umiejętności strzeleckich, ale także opanowania budynków, ich przeszukanie i organizacja patroli terenowych – to jedne z celów szkolenia poligonowego, które przeszli żołnierze Pułku Ochrony. Dwutygodniowy trening odbył się w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie. Początkowo z zawodowcami ćwiczyli rezerwiści. Ich zajęcia obejmowały m.in. szkolenie ogniowe, taktyczno-specjalne, inżynieryjno-saperskie, obronę przed bronią masowego rażenia i szkolenie medyczne.

Fot. st. chor. Piotr Ziętka
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO