moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
„Wojskowe wyzwanie” w Siedemnastce

Ochotnicy, którzy podjęli wojskowe wyzwanie w 17 Wielkopolskiej Brygadzie Zmechanizowanej, przekonali się, jak ćwiczą i jakim sprzętem dysponują żołnierze Siedemnastki. Zamaskowani przemieszczali się tak, by nie odkrył ich przeciwnik, szukali materiałów wybuchowych, ćwiczyli ewakuację rannych z pola walki, wykorzystując trenażery, uczyli się strzelać i jeździć Rosomakiem. Śledźcie na naszych łamach, kiedy i w których jednostkach Wy też możecie poznać żołnierską służbę.

Fot. st. szer. Michał Wilk, st. szer. Patryk Szymaniec
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO