moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Sto lat polskiej floty wojennej

„Modernizacja marynarki wojennej jest wymogiem teraźniejszości. Oczekuję, że niebawem zapadną decyzje dotyczące wzmocnienia jej potencjału. Jako zwierzchnik sił zbrojnych będę efektywnie wspierał ich realizację” – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników uroczystości z okazji 100-lecia polskich sił morskich. Główne obchody trwają od wczoraj w Gdyni.

Więcej o obchodach 100-lecia marynarki wojennej czytaj na portalu polska-zbrojna.pl.

Fot. st. chor. sztab. Piotr Leoniak, Marian Kluczyński, MW
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO