moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Trening Fire Phobia

Jak zapanować nad tłumem demonstrantów i co zrobić, gdy w ruch pójdą koktajle Mołotowa? Żołnierze kompanii manewrowej XXXVIII zmiany PKW KFOR doskonale znają procedury, ale ćwiczeń nigdy za wiele. Dlatego wzięli udział w treningu Fire Phobia przeprowadzonym przez KTM (KFOR Tactical Manouver Unit – jednostka taktyczno-manewrowa). Ćwiczenia – pod okiem węgierskich instruktorów – odbyły się w bazie Camp Maréchal de Lattre de Tassigny w Novo Selo.

Fot. ppor. Paweł Budnik, plut. Piotr Ziober
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Inspektorat Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO