moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Przed misją – Prisztina’17

Doskonalili procedury operacyjne i taktyczne, a także zapoznawali się z kulturą oraz zwyczajami mieszkańców Kosowa. Żołnierze z 6 Brygady Powietrznodesantowej, a także z 9 Pułku Rozpoznawczego, 1 Brygady Logistycznej, Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej oraz Centralnej Grupy Działań Psychologicznych szkolą się przed wyjazdem na misję. Wkrótce zasilą szeregi XXXVI zmiany PKW KFOR.

Fot. S. Brzezina, A. Niemyjska
Ministerstwo Obrony Narodowej Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Żandarmeria Wojskowa Inspektorat Uzbrojenia Inspektorat Implementacji
Innowacyjnych Technologii Obronnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO